Predaj
Clever - Mirage

Strelnica Pod Roháčkou

Strelnica pod Roháčkou o dĺžke 500 metrov sa nachádza na východe Slovenska, 25 km juhovýchodne od Prešova, 40 km severovýchodne od Košíc  resp. 70 km z Popradu -  viď. MAPA.
Dostupnosť zabezpečená automobilom, autobusovým spojením, alebo vlakom.
Parkovisko o kapacite cca 60 automobilov, resp. 8 autobusov sa nachádza 50 metrov od strelnice, resp. 100 metrov od ubytovania - Chata pod Roháčkou.
Chata pod Roháčkou, o kapacite 21 miest a konferenčnou miestnosťou o kapacite 50 miest, sa nachádza 150 metrov od strelnice. Bezpečné uloženie a uzamknutie zbraní je zabezpečené v trezorovej miestnosti. 
Strelnica umožňuje streľbu zo všetkých typov ručných palných a chladných zbraní do vzdialenosti 500 metrov. Brokovnice, vlastné alebo prenajaté, môžete využiť na dynamickú streľbu ( hlavne IPSC ), TRAP, bežiaci zajac a vertikal s možnosťou ich vzájomnej kombinácie. Využívame automatické vrhačky zn. Falcon a ručné vrhačky, poskytujeme podľa potreby oceľové a papierové terče.
Na strelnici poskytujeme služby prenájmu, úschovy a  predaja zbraní či streliva na základe predchádzajúcej objednávky.
 
Všetky informácie nájdete na webstránke Strelnica pod Roháčkou
Poskytujeme výcvikové možnosti pre SBS a ozbrojené zložky ( streľba dávkami, z automobilu, nočné streľby a pod. ).
Tešíme sa na vašu návštevu.
 
Kontakt: Ing. Vaško, č. tel.: 0908 303 258 ; e-mail.: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.
 

 

Otváracia doba: 7 dní v týždni na základe predchádzajúcej telefonickej rezervácie"