Predaj
Clever - Mirage

Aktuálne novinky

Najčastejšie zobrazené zbrane

Vážení priatelia, strelci a poľovníci!

V nastávajúcom roku Vám želáme pevné zdravie, pokoj v rodine a veľa krásnych poľovných zážitkov !  Tešíme sa Vašej priazni a sľubujeme, že aj v roku 2017 Vám prinesiem kvalitný tovar a priaznivé ceny.

Už pred Vianocami sa nám podarilo doviezť doplnky FABARM, ktoré mali meškanie od septembra. Ich predaj stúpol v celej Európe a Fabarm so svojimi dodávateľmi nestačili uspokojovať dopyt. V samotnom Fabarme sú prekvapení z celoeurópskeho predaja zbraní obranných a military brokovníc. Aj keď to štátne autority v Európe nechcú verejne priznať celospoločenská situácia a nekontrolovaný exodus tretieho sveta do Európy sa podpísal  na predaji zbrani v celoeurópskom pohľade.

Dúfame, že snahy niektorých politických skupín v Európskom parlamente o sprísnení zákona na držbu zbraní v európskom meradle nebudú vypočuté a nedôjde k žiadnym obmedzeniam.

Osobne si myslím, že Slovenská republika má jeden z najlepších zákonov o streľných zbraniach.

Aj keď na druhej strane je možné aj náš zákon vylepšiť. Zákaz tlmičov na poľovnú zbraň, ktoré sú bežné v iných krajinách nezabráni kriminálnym živlom tlmič si obstarať.

Možno tlmič na malokalibrové zbrane by bol prínosom pri tlmení škodnej. Koľkí z poľovníkov pri postriežke na raticovú zver nechali pred posedom prejsť líšku a nevystrelili aby si nepokazili postriežku ? Mnohí ....

Vrátime sa k obchodným oznamom doplnky FABARM sú dostupné od 2.1.2017

V decembri sme doviezli dostatočné množstvo brokovníc Redolfi v športových verziách.

Na sklade máme odľahčené brokovnice Marocchi FIRST, ktoré sú prednostne určené na poľovačku a pre poľovníkov staršieho dáta narodenia, ktorí ocenia ich malú váhu.

Na konci novembra boli dovezené športové guľovnice BREDA B4 vo všetkých verziách a v kalibri 223 Rem. Sú určené pre strelcov IPSC, ktorým sme poslali aj výzvu, že im zapožičiame guľovnice za excelentné podmienky. Dokonca sa dvaja aj ozvali, ale keď sme ich poprosili , že teraz to ešte je skoro riešiť aby zavolali o 10 dní po dovoze... viac sa neozvali. (svet asi hlúpne viac a viac ).

Na IPSC sme taktiež doviezli taktické brokovnice BredaTactical  B12i, ktoré sme predstavili nedávno. Aj tu ešte čakáme na IPSC strelcov, ale nebojíme sa, lebo pár sme ich už predali pre špecialistov na husy.

Začiatkom novembra sme doviezli  90 ks poľovných zbraní Sabatti.  Druhý dovoz je potvrdený po 15.3.2017. Tomuto dovozu sa tešíme pretože prvý krát dovezieme zbrane určené na „long range“ v modeloch ROVER TACTICAL SYNTETIC, DESERT a STR. Budú dostupne v kalibroch 308 W, 6,5 x 47 Lapua a 6,5 Creedmoore.

Výrobný program úspešnej poľovnej jednorannej guľovnice SKL 98 DL je v útlme  a z poslednej výroby máme potvrdené má potvrdené guľovnice  spolu s dvoma hlavňami v kombinácii 25-06 a 308 W alebo 25-06 s 270 W. Tieto  sety s dvoma hlavňami budú za nezmenenú cenu 1.520 euro.

Žiaľ ,nový model SKL 15 ešte nie je dostupný, napriek veľkej reklamy zo strany Sabatti.

K športovej streleckej sezóne sme našli v skladoch zopár skeetových nových nestrieľaných zbraní za výnimočné ceny:

 

Beretta DT 11 Skeet, čoky, 71 cm hlaveň ................................................. za 6.500 euro

Beretta 692,  Skeet, čoky , 71 cm hlaveň.................................................... za 3.300 euro

(objednávka je časove obmedzená a pri rýchlom jednaní  3.100 euro

Perazzi MX 8 Skeet, čoky 71 cm hlaveň s výrobou pažby na mieru ..................... za 7.990 euro

(tento model stál v roku 2015 10.400 euro )

Beretta 686 Silver Pigeon, Sporting 71 cm ......................................................... za 1.499 euro

 

Na záver sme našli na poli použitých zbraní guľovú kozlicu Beretta Silber Sable II,

kal. 9,3 x 74 R, ktorá je v stave novej zbrane a bola iba nastrelená spolu s montážou a naháňkovým puškohľadom Swarowski Z6i  1-6x 24 mm. Ide o veľmi zriedkavú zbraň s ručnou hlbokou rytinou od Bottega Giovanelli.

 

Naše aktuality zakončíme oznamom, že do konca januára 2017 je možné si objednať brokové športové strelivo CLEVER MIRAGE za zvýhodnené ceny.

 

CELÝ OZNAM  + OBJEDNÁVACÍ FORMULÁR    – jv-